بهترین رستوران های سامویی


بهترین رستوران های سامویی Best Samoyed Restaurants

سامویی به عنوان جزیره ای در تایلند که خود شامل جزایر متعددی می شود، در سال های اخیر توانسته گردشگران زیادی را از سراسر نقاط دنیا به خود جذب نماید. جاذبه های گردشگری سامویی به قدری هیجان انگیز و مفرح می باشند که این جزیره را در تایلند بسیار مشهور کرده است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که در دهه ی گذشته، تعداد زیادی از سر آشپز های جهان، آموزش در آسیای مرکزی را در اولویت داشتند، ولی هم اکنون اکثر آن ها مشتاق سفر به سامویی می باشند. سامویی در خود رستوران هایی پنج ستاره و سه ستاره ی سرآشپز میشل را دارد. اما اگر بخواهید می توانید از هزاران رستوران دیگر سامویی حتی با قیمت مناسب تر غذا تهیه کنید.

با تورزپرس همراه باشید تا به چند نمونه از رستوران های سامویی که در این جزیره توانسته اند گردشگران زیادی را به خود جذب کنند، را برایتان معرفی کنیم. قابل ذکر است که در سامویی رستوران هایی با قیمت پایین تر نیز وجود دارند که از نودل فروشی تا غذا های مغولی را طبخ و ارائه می دهند. شما با انتخاب تور سامویی می توانید به این رستوران ها رفته و از سفر خود لذت ببرید. 

رستوران های سامویی


رستوران اولیویو سامویی (Olivio Resturant Samui) 

رستوران اولیویو سامویی

سامویی دارای هزاران رستوران است که بیش از صد ها رستوران آن که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، در جاده های اصلی شهر واقع نشده اند! فلذا پیدا کردن آن ها کمی دشوار است. ولی رستوران هایی در "ساحل چی وانگ" قرار گرفته اند که با هم در رقابت می باشند. یکی از ارزان ترین غذا خوری های موجود در این جزیره، همان نودل فروشی های خیابانی می باشد که حتی شب ها تا صبح نیز باز هستند. رستوران اولیویو یکی از بهترین رستوران هایی است که می توانید در تایلند بیابید.  باغ این رستوران با دارا بودن یک استخر بزرگ و هم چنین محوطه ی چمن کاری، سبب شده تا از مناظر اطراف بیشتر لذت ببرید. دیوار های اولیویو به رنگ قهوه ای می باشد و سقف آن نیز سفید است. این منطقه در گذشته تنها یک مزرعه ی نارگیل بوده! ولی امروزه به شکل رستوران درآمده و غذا هایی با سبک ایتالیایی نیز طبخ می کند.

در سالن این رستوران 60 صندلی قرار دارد که تقریبا همیشه همه ی آن ها پر است. شما با رفتن به این رستوران در فضایی که موسیقی سبک جاز و بلوز نواخته می شود، حتما لذت خواهید برد. غذا هایی چون: ماهی دودی، فیله ی گوسفند و لازانیا در این رستوران سرو می شوند. هم چنین غذا های تایلندی نیز در این رستوران مشهور است. با توجه به نظرات موجود در سایت "tripadvisor" قیمت غذا های این ستوران نسبتا بالاست. فلذا برای افرادی که می خواهند غذا های ارزان تر میل کنند، مناسب نمی باشد. ولی کیفیت بالا و طعم خوب این غذا ها حتما شما را جذب خواهد کرد.


غذا خوری های Nathon 

اگر به دنبال تجربه ای خاص از غذا های تایلندی هستید، به این غذا خوری ها که در ساحل غربی قرار گرفته اند، سری بزنید. ساعت شروع به کار این غذا خوری ها از چهار عصر می باشد. دیدن غروب خورشید در این غذا خوری بسیار لذت بخش بوده و خاطره ای به یادماندنی را برایتان به ارمغان می آورد.


رستوران بائوباب سامویی (Baobab Samui Restaurant)

رستوران بائوباب سامویی

این رستوران با دارا بودن سطح کیفی بالای غذا های خود، و هم چنین قیمتی ارزان، توانسته تا مسافران زیادی را به خود جذب کند. رستوران بائوباب سامویی در ساحل لامایی واقع شده است. سبک غذا های این رستوران که توسط زوجی تایلندی-فرانسوی اداره می شود، سبک غذاهای غربی، فرانسوی و تایلندی است. شما با تور ارزان به مقصد سامویی می توانید به این جزیره رفته و علاوه بر استفاده از جاذبه های لذتبخشش، از این رستوران نیز استفاده نمایید. 


رستوران Zicos سامویی (Samoyu Zicos Restaurant) 

رستوران Zicos سامویی

تایلند بین دو کشور چین و هند قرار گرفته و سامویی به گونه ای رابط این دو کشور است. به همین دلیل است که غذا های سامویی آمیخته ای از غذا های هندی و چینی می باشد. پس اگر به غذا های بخار پز و تفت داده علاقه دارید، می توانید با تور سامویی به این جزیره رفته و علاوه بر دیدن جاذبه هایش، از خوردن این غذا های لذیذ هم لذت ببرید. این رستوران در ساحل چاونگ قرار گرفته و غذا در آنجا به صورت بوفه سرو می شود. برای ثبت تور تایلند و مشاهده قیمت تور تایلند به صفحه تورهای تایلند مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • عاطفه | چهارشنبه 10 آبان 1396

    این رستوران ها واقعا رویایی هستن، مقاله هاتون خیلی خوبه، تشکر میکنم
  • الهه مشتاق | چهارشنبه 10 آبان 1396

    سلام، تور 10 روزه سامویی هزینش چقدره؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها