بهترین رستوران های آنتالیا 


بهترین رستوران های آنتالیا   Best Antalya Restaurants

اگر به دنبال یک مقصد خوب برای پاییز هستید، پیشنهاد می کنیم آنتالیا را انتخاب کنید. درباره آنتالیا هرچه بگوییم باز هم کم است. جاذبه های تاریخی و مکان های دیدنی و هم چنین سواحل زیبای این شهر سبب شده تا این شهر به عنوان چهارمین شهر پربازدید اروپا انتخاب شود و گردشگران زیادی برای دیدن این شهر روانه ی تور ترکیه و شهر استانبول شوند. اما بعد از دیدن نقاط گردشگری این شهر حتما به دنبال مکانی برای سفارش غذا خواهید بود. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی چند نمونه از رستوران های این شهر بپردازیم. 


رستوران پانوراما (Panorama Restaurant) 

رستوران پانوراما

این رستوران دوست داشتنی با فضای آرام و صمیمی خود مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. منوی غذای پانوراما علاوه بر غذا های ترکی، غذا های مدیترانه ای را نیز شامل می شود. از مزایایی که می توانید در این رستوران از آن بهره ببرید، نشستن در فضای باز و رزرو میز است. هم چنین برخورد خوب صاحب رستوران و کارکنانش با مشتریان، سبب شده تا عده ی زیادی از مردم به این رستوران بروند. ساعت کار رستوران از 10 صبح تا 11 شب می باشد. 


رستوران کن کن (Can Can) 

کن کن

مسلمانان به خصوص عده ای از ایرانیان معمولا به دنبال مکانی برای غذا خوردن می گردند که غذا هایی حلال داشته باشد. این رستوران با دارا بودن غذا های حلال در آنتالیا شهره است. فضای جالب و کارکنان خونگرم این رستوران سبب شده تا احساس خوبی در این رستوران داشته باشید. منوی رستوران کن کن شامل غذا های ترکی و حلال است. شما می توانید با  خرید تور به مقصد استانبول، برای سفارش شام، ناهار یا صبحانه، این رستوران را انتخاب نمایید. از امکانات این رستوران می توان به غذای بیرون بر، تحویل غذا جلوی درب منزل یا هتل و هم چنین سرو غذا در فضای باز اشاره کرد. 


رستوران فسیلتی (Fisiliti) 

فسیلتی

اگر به دنبال غذا های خانگی یا غذا های محلی باشید، می توانید به فسیلتی بروید. این رستوران کوچک بسیار دنج و ساده است. طوری که از غذا خوردن در آن احساس آرامش خواهید نمود. شما با سفارش غذای مورد نظرتان علاوه بر کیفیت بالا، می توانید با قیمتی ازران آن را تهیه کنید. آشپز های این رستوران خانم هستند و دستپختشان حرف ندارد. علاوه بر غذا های ترکی در منوی این رستوران، می توانید غذا های یونانی و مدیترانه ای نیز سفارش دهید. شما در تور آنتالیا برای سفارش وعده های ناهار یا شام می توانید به این رستوران بروید. از مزایای رستوران فسیلتی نیز نشستن در فضای باز و غذای بیرون بر می باشد. 


رستوران مایدانوز کوفته (Maydanoz Kofte) 

مایدانوز کوفته

از جمله رستوران های پرطرفدار دیگر در آنتالیا، رستوران مایدانوز می باشد که با تحویل غذا هایی سالم و خوش طعم به مشتریان، سرویس دهی خوب و فضای جذابش، توانسته عده ی زیادی را به خود جذب کند. شما برای خودن ناهار یا شام می توانید از منوی آن که شامل غذا های ترکی و کباب می شود، سفارش دهید. از امکنات زیاد این رستوران می توان به رزرو میز، پارکینگ، تحویل غذا جلوی درب منزل یا هتل، تلویزیون، صندلی های بلند، داشتن ویلچر، پذیرفتن مستر کارت یا ویزا و دارا بودن اینترنت بی سیم اشاره نمود. ساعت کار این رستوران از 11:30 صبح تا 10:30 شب می باشد. 


رستوران تیریتچیزاده (Tiritcizade Restaurant) 

رستوران تیریتچیزاده

از دیگر رستوران هایی که توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب نماید، رستوران تیریتچیزاده می باشد. منوی این رستوران شامل غذا های ترکی و انواع کباب ترکی می شود. از مزایای قابل استفاده در رستوران می توان به رزرو میز، پارکینگ، ویلچر، تحویل جلوی درب منزل یا هتل و اینترنت بی سیم اشاره کرد. ساعت کار رستوران صبح ها از ساعت 11 تا ساعت 10:30 شب می باشد. 


رستوران لارا بالیک اوی (Lara Balik Evi) 

لارا بالیک اوی

این رستوران با وجود قیمت های بالای غذاهایش، کیفیت بالایی نیز دارد. گردشگران زیادی برای خوردن غذاهای دریایی به این رستوران می روند. منوی رستوران لارا بالیک اوی علاوه بر غذا های دریایی، غذا های مدیترانه ای، ترکی، غذا های حلال و انواع سوپ می باشد. از امکانات این رستوران که می توانید با تور 3 شب و 2 روز آنتالیا از آن بهره ببرید شامل رزرو میز، پارکینگ، تلویزیون، ویلچر، خوردن غذا در فضای باز و اینترنت بی سیم می شود. هم چنین ساعت کار این رستوران از ساعت 9 تاصبح تا 10 شب می باشد. 


رستوران آینالی (Aynali) 

آینالی

این رستوران نیز یکی دیگر از رستوران های دریایی آنتالیا می باشد که التبه علاوه بر غذا های دریایی، شامل غذا های ترکی و مدیترانه ای نیز می شود. یکی از بهترین ویژگی های رستوران آینالی، منظره ی زیبای رو به بندر آن می باشد. هم چنین با داشتن قهوه های خوشمزه که قیمت مناسبی نیز دارند، در کنار بندر اوقات خوشی را خواهید گذراند. از مزایای این رستوران می توان به رزرو میز، ویلچر، صندلی بلند، خوردن غذا در فضای باز و هم چنین اینترنت بی سیم اشاره کرد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها