بهترین جزایر دنیا در سال 2017


بهترین جزایر دنیا در سال 2017  (The best islands in the world in 2017)

هر سال مردم در نظرسنجی سایت Travel + Leisure شرکت می کنند و تجربیات و امتیازات خود را به مکان هایی که به آن سفر کرده اند، می دهند. به عنوان سومین سال پیاپی جزیره ی پالاوان در صدر لیست امتیاز ها قرار گرفته است. این لیست بر حسب جاذبه های طبیعی، غذا، رفتار مردم آن منطقه، پاک بودن سواحل، تفریحات موجود در آن منطقه، جاذبه های گردشگری، سیاحتی و ... طبقه بندی می شود. با تورزپرس هماه باشید تا بعد از پالاوان فیلیپین، به معرفی چند نمونه ی دیگر از جزایر برتر جهان در سال جاری اشاره کنیم.


8. جزیره پالاوان (Palawan Island ) – فیلیپین 

جزیره پالاوان

جزیره پالاوان فیلیپین به عنوان پنجمین جزیره ی بزرگ این کشور شناخته می شود. هم چنین در منطقه ی پالاوان نیز بزرگ ترین جزیره می باشد. شما با رزرو آنلاین تور می توانید قسمت های مختلف جزیره را ببینید که چطور ماهیت سنتی خود را نگه داشته و حفظ کرده است. این جزیره کوهستانی می باشد و توانسته با طبیعت زیبای خود، گردشگران زیادی را به خود جذب کند و با جاذبه های متنوع خود آن ها را راضی نگه دارد. 


7. جزیره هیلتون هد ( Hilton Head Island ) – کارولینای جنوبی – آمریکا 

جزیره هیلتون هد

اگر از جمله دوست داران ورزش گلف باشید، حتما آوازه ی جزیره هیلتون هد را در بازی گلف شنیده اید. هم چنین ورزش هایی چون تنیس و والیبال نیز در این جزیره طرفداران زیادی دارد. شما می توانید با رفتن به این جزیره، علاوه بر اینکه از طبیعت زیبایش لذت می برید، امکان استفاده از تفریحات و ورزش های آبی را داشته و همچنین می توانید از ورزش هایی مانند گلف لذت ببرید. 


6. جزیره بوراکای (Boracay Island ) – فیلیپین 

جزیره بوراکای

جزیره بوراکای فیلیپین در جنوب مالینا قرار گرفته و جزیره ای کوچک و بسیار زیبا است. این جزیره بارها جوایزی را در خصوص قسمت های گوناگون توریستی اش کسب کرده است. این منطقه به عنوان بهترین ناحیه ی دنیا برای ریلکس کردن معرفی شده است و شما نیز می توانید با انتخاب این جزیره به عنوان مقصد گردشگری خود، لحظاتی خوب و به یادماندنی را تجربه کنید. 


5. جزیره گالاپاگوس (Galápagos Islands )- اکوادور 

جزیره گالاپاگوس

جزیره گالاپاگوس که در زمره ی جزایر آتشفشانی در اقیانوس آرام شناخته می شود، در غرب کشور اکوادور واقع شده اند. همچنین این جزایر بر روی خط استوا واقع شده و از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار هستند. اگر میبینید این جزایر در بین جهانیان شهره است، یکی از دلایل آن وجود انواع گونه های گیاهی و جانوری در آن می باشد. علاوه بر این، با دارا بودن تفریحات جذابش، توانسته نگاه گردشگران را به سمت خود بکشاند.


4. جزیره سانتورینی ( Santorini ) – یونان 

جزیره سانتورینی

بار ها در مقالات مختلف درباره ی این جزیره صحبت شده است، پس مسلما نیازی به معرفی ندارد! چرا که خانه ها و ساختمان های سفید پوش این جزیره شهره ی خاص و عام است. جزیره سانتورینی در کنار دریای اژه قرار گرفته است و یک فوران آتشفشانی در قرن 16 دلیل پیدایش این جزیره بوده است. شما با تور یونان می توانید به دیدن این جزیره ی زیبا بروید.


3. جزیره مائوئی ( Maui ) – هاوایی 

جزیره مائوئی

جزیره مائوئی هاوائی به عنوان هفتمین جزیره از نظر بزرگی در ایالات متحده ی آمریکا محسوب می شود و هم چنین در بین مجمع جزایر هاوایی، به عنوان دومین جزیره ی بزرگ در بین آن ها شناخته می شود. جغرافیای موجود در این جزیره به قدری متفاوت است که سبب شده تا منظره های گوناگونی از آن دیده شود. این جزایر در دنیا به شدت پر طرفدار می باشد و توریست های زیادی برای ریلکس کردن و دیدن مناظر زیبای هاوایی به این نقطه از دنیا سفر می کنند. 


2. ایسکیا ( Ischia ) – ایتالیا 

ایسکیا

این جزیره نیز جزو جزایر آتشفشانی جهان محسوب می شود و در خلیج ناپل ایتالیا قرار گرفته است. شهرت این جزیره به دلیل داشتن چشمه های آب گرم و هم چنین آب های معدنی است. خاصیت دارویی این آب ها در درمان رماتیسم و بیماری های استخوانی، می باشد. جزیره ایسکیا تا شهر ناپل این کشور، تنها 30 کیلومتر فاصله دارد. شما نیز می توانید هم برای درمان به این منطقه بروید و هم از دیدن مناظر آن لذت ببرید، و هم برای تفریح و هیجان اقدام به ثبت تور مورد نظرتان برای سفر به این جزیره زیبا کنید.


1. بالی – ( Bali ) اندونزی 

بالی
در سال جاری، این جزیره در سایت مشهور "تریپ ادوایزر" به عنوان بهترین مقصد توریستی در دنیا معرفی شد. بالی همیشه در فهرست برترین جزایر جهان جای داشته است. شما با تور بالی می توانید به این جزیره ی زیبا رفته و از امکانات آن بهره ببرید. جزیره بالی به عنوان رابط بین دو اقیانوس آرام و هند می باشد. این جزیره ی زیبا در اندونزی همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • عاطفه برزگر | چهارشنبه 10 آبان 1396

    جزیره پالاوان فیلیپین خیلی محشر بود، تور فیلیپین هم دارین؟
  • عماد غلامپور | چهارشنبه 10 آبان 1396

    قیمت تور یونان چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها