برترین و زیباترین بنادر جهان


برترین و زیباترین بنادر جهان  The world's finest and most beautiful ports

اگر از جمله کسانی هستید که علاقه به کشتی کروز یا قایق سواری دارید، پس شهر هایی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنید که در کنار ساحل قرار گرفته اند. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی چند مورد از بهترین و زیبا ترین شهر های توریستی دارای بندر بپردازیم.


9. ونیز - ایتالیا

ونیز- ایتالیا

ونیز- ایتالیا

در هیچ کجای کره ی زمین نمی توانید جایی را شبیه ونیز بیابید. معماری خاص ساختمان ها و خانه های این شهر به قدری جذاب است که وقتی از لابه لای کوچه های شهر با قایق گشت می زنید، یک حس جالب از سفر خود به ونیز را تجربه خواهید نمود. همچنین فرهنگ و غذا های متنوع این شهر حتما شما را مجذوب خود خواهد کرد. بندر ونیز یکی از بنادر مهم در ایتالیا به شمار می آید که گردشگران می توانند از ان بازدید نمایند.


8. ناپل - ایتالیا 

ناپل- ایتالیا 

ناپل- ایتالیا 

ایتالیا به عنوان کشور روی آب مشهور است. ناپل به عنوان سومین شهر بزرگ ایتالیا شهره می باشد که از جمله ی مهم ترین بنادر این کشور هم محسوب می شود. این شهر که در کنار دریای مدیترانه واقع شده است، در جنوب ایتالیا قرار دارد. شما با سفر به این شهر می توانید هنر و معماری قرن ها قبل را نیز در آن مشاهده کنید.


7. استکهلم - سوئد 

استکهلم- سوئد 

استکهلم- سوئد 

این شهر که در اروپای شمالی قرار گرفته است، از 11 جزیره تشکیل شده است. استکهلم به عنوان پایتخت سوئد از جمله ی زیبا ترین شهر های اروپایی می باشد که می توانید با رزرو آنلاین تور به مقصد سوئد، شاهد زیبایی های آن باشید. در سال 2010 میلادی این شهر به عنوان پاتخت سبز اروپا معرفی شد. چرا که همیشه مردم را به استفاده از دوچرخه ترغیب کرده و حرکتی موثر را در جهت حذف کربن آغاز کرده است. 


6. مالتا 

مالتا 

مالتا 

از جمله جزایری که مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها می باشد، مالتاست. سواحل زیبا و دریای کریستالی و پاک این جزیره، سبب شده تا همه ساله عده ی زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این جزیره به اینجا بیایند. یکی از پاک ترین شهر های اروپا در این جزیره قرار گرفته و به عنوان پایتخت آن قرار دارد. نام این شهر والتا می باشد.


5. فلم - نروژ 

فلم- نروژ 

فلم- نروژ 

این روستای کوچک که در نروژ قرار گرفته است، تنها 350 نفر در آن زندگی می کنند. اما همه ساله معادل 450000 توریست به این منطقه سفر می کنند. اگر بخواهید سوار کشتی های کروز شوید، انتخاب این نقطه به عنوان مقصد گردشگری تان مفید خواهد بود. طبیعت زیبای این منطقه خارق العاده است. به طور میانگین سالانه در حدود 160 کشتی کروز از بندر این روستا حرکت می کنند. 


4. کادیس - اسپانیا 

کادیس- اسپانیا 

کادیس- اسپانیا 

با رفتن به کادیس که به عنوان قطب گردشگری اسپانیا معرفی شده است، حتما تجربه ای بی نظیر خواهید داشت. به دلیل راه ارتباطی بین اسپانیا و آمریکای جنوبی، قبلا در شرف پایتخت شدن بود. اما شهر تولدو جای آن را گرفت. ولی با این حساب گردشگران زیادی را همه ساله به خود جذب می کند. ساحل زیبای کادیس به قدری زیباست که حتما لحظات خوبی را برایتان تداعی خواهد کرد. 


3. پورتو - پرتغال 

پورتو- پرتغال

پورتو- پرتغال

پورتو به عنوان قدیمی ترین شهر اروپا شناخته می شود. چرا که به خاطر دارا بودن معماری فوق العاده ی خود و هم چنین بناهای تاریخی مشهور گشته است. پورتو همچنین به عنوان دومین شهر بزرگ پرتغال و بندری مهم در این کشور، توانسته بسیاری از صادرات پرتغال را به انجام برساند. شما نیز می توانید برای دیدن این بندر زیبا در فصل پیش رو با تور پرتغال به این منطقه سفر کنید. 


2. نیس - فرانسه 

نیس- فرانسه

نیس- فرانسه

این شهر به عنوان یکی از شهر های ساحلی مهم در فرانسه شناخته می شود و شهری است بندری که موقعیت تجاری خوبی نیز دارد. اگر به سفر های لوکس علاقه داشته باشید، انتخاب این منطقه ی گردشگری حتما برایتان خاطره ساز خواهد شد. این شهر ساحلی همه ساله عده ی زیادی از گردشگران جهان را به خود جذب می کند. 


1. استانبول - ترکیه 

استانبول- ترکیه 

استانبول- ترکیه 

ایرانیان همواره به دلایل مختلفی این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. هم چنین استانبول علاوه بر ایرانیان، مقصد گردشگری بسیاری از مردم دنیا نیز می باشد. این شهر تنها شهر در جهان است که در دو قاره قرار گرفته است. شهرت استانبول به قدری زیاد است که همیشه به اشتباه به عنوان پاتخت ترکیه نام برده می شود. شما می توانید برای دیدن جاذبه های گردشگری استانبول در فصل پاییز به این نقطه ی زیبا از ترکیه بروید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • هانیه | سه‌شنبه 09 آبان 1396

    واقعا بنادر و شهر های جذابی بودن، ممنون از مقالات مفید سایت تورزپرس
  • ناصر | سه‌شنبه 09 آبان 1396

    به نظرم کادیس - اسپانیا از همه جذاب تر بود، تور اسپانیا در تورزپرس چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها