برترین مکان های دیدنی در پاییز 


برترین مکان های دیدنی در پاییز 

اگر از جمله افرادی باشید که دیدنی های پاییز و آب و هوای نسبتا خنک این فصل را بخواهید، با انتخاب مقصدی مناسب در فصل پیش رو می توانید از منظره های بی نظیری که در راه است بهره ببرید. این فصل به دلیل رنگ های زیبای خود و مناظر بی نظیری که در نقاط مختلف دنیا می سازد، همه ساله گردشگران زیادی را به نقاط مختلف جهان می کشاند. با تورزپرس همراه باشید تا چند نمونه از بهترین مکان های گردشگری پاییزی در دنیا را بررسی کنیم.


کیوتو ( Kyoto ) - ژاپن 

کیوتو(ژاپن)

کیوتو(ژاپن)

کیوتو(ژاپن)

شاید شما این شهر را با فصل بهار و شکوفه های گیلاس آن بشناسید، ولی در این شهر به مدت دو ماه می توانید شاهد مناظر پاییزی به جای شکوفه های گیلاس باشید. درختان بلند افرا با رنگ های متفاوت خود بسیار دیدنی تر از هر فصلی می باشند. شما می توانید با ثبت تور خارجی به مقصد ژاپن، برای دیدن این شهر از اواخر اکتبر تا اواسط نوامبر اقدام کنید. 


دریاچه اسفانتا آنا ( Lake Sfanta Ana ) – رومانی 

دریاچه اسفانتا آنا رومانی

دریاچه اسفانتا آنا رومانی

دریاچه اسفانتا آنا رومانی

پاییز در این کشور بسیار زیباست چرا که ریزش برگ ها و ایجاد منظره های زیبای رنگی این فصل در کنار این دریاچه برایتان تجربه ای زیبا و منحصر به فردی خواهد بود. انعکاس درختان انبوه کنار دریاچه در آب و منظره ی زیبای این منطقه خصوصا برای عکاسان بسیار حیرت آور و جذاب می باشد. ماه اکتبر بهترین زمان برای دیدن این دریاچه در پاییز می باشد. 


آبشار هرانفوسار ( Hraunfossar Waterfalls ) – ایسلند 

آبشار هرانفوسار ایسلند

آبشار هرانفوسار ایسلند

آبشار هرانفوسار ایسلند

هر آبشاری در سراسر دنیا در هر فصلی زیبایی منحصر به فرد خود را دارا می باشد. اما قطعا دیدن آبشار هرانفوسار در فصل پاییز تجربه ای بی نظیر برایتان خواهد بود. برگ های رنگارنگ درختان کنار این آبشار منظره ای زیبا را به وجود آورده، به طوری که همه ساله گردشگران زیادی برای دیدن این منطقه روانه کشور ایسلند می شوند. ماه اکتبر بهترین ماه برای دیدن این آبشار می باشد. 


ماساچوست غربی ( Western Massachusetts ) – نیو انگلند

ماساچوست غربی نیو انگلند

ماساچوست غربی نیو انگلند

ماساچوست غربی نیو انگلند

شاید یکی از زیباترین مناطقی که در فصل پاییز بتوانید از آن دیدن نمایید، نیو انگلند و ماساچوست غربی در آمریکا باشد. در این منطقه درختان زیبا با رنگ های زرد و سرخ و طلایی به گونه ای جذاب خود نمایی می کنند. تنوع رنگ های پاییزی در این ناحیه بسیار زیاد است. بهترین ماه برای تماشای این منطقه، اوایل اکتبر تا اواسط نوامبر می باشد. این نقطه ی زیبا از جهان را حتما به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب نمایید. 


کی یف ( Kiev ) – اوکراین

کی یف اوکراین

کی یف اوکراین

کی یف اوکراین

کی یف پایتخت اوکراین می باشد. درختان موجود در کنار کلیسا های این شهر در فصل پاییز مناظری جذاب را ایجاد می کند. هم چنین خط ریلی که از بین انبوه درختان می گذرد، منظره ای بی نظیر به وجود می آورد. فصل پاییز در این منطقه بیش از باقی فصل ها، کی یف را رویایی جلوه می دهد. بهترین زمان برای دیدن این شهر زیبا در اوکراین، از اواخر اکتبر تا اواسط نوامبر در پاییز می باشد. 


سن پترزبورگ ( Petersburg ) – روسیه

سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ روسیه
روسیه از جمله کشور هایی است که معمولا دوست داران سرما را در ماه هایی جز تابستان به خود جذب می کند. شاید همین امر شنیدن نام سن پترزبورگ را در این لیست عجیب کند. اما دیدن مناطق گردشگری آن با تور روسیه در فصل پاییز آن هم با هوایی سرد، تجربه ای لذت بخش خواهد بود. به دلیل سرد بودن هوا، اگر ماه اکتبر را برای دیدن این شهر انتخاب کنید، می توانید به دلیل خلوت بودن، با آرامش بیشتری از جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ دیدن کنید. این شهر به دلیل دارا بودن مناطق زیاد توریستی، افراد زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند. 


آمستردام ( Amsterdam ) – هلند

آمستردام هلند

آمستردام هلند

آمستردام هلند

آمستردام هلند شهری بسیار زیبا و جذاب است. شاید تنها جایی که بتوان عکس های بی نظیری را از آن ثبت کرد، رودخانه ی آن باشد که درختان در کنار آن و سپس خانه ها با معماری زیبایشان، در فص پاییز جذابیت و چشم انداز فوق العاده ای را دارا می باشند. دیدن این رنگ های گرم در فصلِ سردِ این شهر، برایتان تجربه ای بی نظیر خواهد بود. بهترین زمان برای تماشای پاییز در این شهر، ماه نوامبر می باشد. خوردن شکلات داغ بر روی پل رودخانه، حتما لحظاتی تکرار نشدنی و به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • کیوان | سه‌شنبه 09 آبان 1396

    خیلی زیبا و جذاب بودن، ممنون
  • پژمان | سه‌شنبه 09 آبان 1396

    سلام، تورهای تخفیف دار برای آذرماه برای کشورهای آسیایی ارائه میدین؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها