برترین قلعه های دیدنی در تور پراگ


برترین قلعه های دیدنی در تور پراگ  The best castles in Prague

در مورد قلعه های موجود در پراگ چه می دانید؟ جمهوری چک با اینکه کشور کوچکی می باشد، اما باید بدانید که بیشترین قلعه های جهان را در خود جای داده است. پراگ شهری است که در آن می توانید قلعه های زیبا و هیجان انگیزی را مشاهده کنید. این کشور با معماری قرون وسطی ای خود و بافت اصیلی که از قدیم تا کنون حفظ کرده است، یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا به شمار می آید و هر ساله گردشگران زیادی را در خود میزبانی می کند. در ادامه چند مورد از بهترین قلعه های پراگ را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

قلعه کوکورین

قلعه زیبا و شگفت انگیز کوکورین که در بالای تپه واقع شده است، طبیعتی زیبا هم دارد که بر جذابیت این قلعه افزوده است. دیوار های بلند که دور تا دور قلعه را احاطه کرده، با معماری خاصی طراحی شده است. در سال 1320 هینک برکا دستور ساخت این قلعه را صادر کرد. و در قرون وسطی محل زندگی نجیب زاده ها بوده است. به دلیل مسائلی، مدتی این قلعه در ورطه نابودی قرار گرفت! حتی زمانی به قلعه نفرین یا  لعنت شناخته شد که این موضوع به بعد از جنگ سی ساله مربوط می شود. البته این قلعه بازسازی شده است و جزء یکی از قلعه های محبوب گردشگران و توریست ها قلمداد می شود. رسیدگی به این قلعه و داشتن تورهایی برای بازدید از آن، نشان دهنده اهمیت این قلعه برای این کشور می باشد. با تورهایی موجود حتی می توانید از برج قلعه نیز بالا بروید و از طبیعت زیبای اطراف قلعه لذت بیشتری ببرید.

قلعه کوکورین

 

قلعه چسکی اشترنبرک

این قلعه در واقع یک دژ واقع در جمهوری چک می‌باشد. قلعه بزرگی که به عنوان یکی از بهترین قلعه های قرون وسطی شناخته شده است. شما با بازدید از این قلعه می توانید تاریخچه جنگ سی ساله را با حکاکی های زیبا و طراحی زیبا مرور کنید. داستان های پر رمز و رازی پیرامون این قلعه وجود دارد که می توانید با رفتن و بازدید از آن، این اطلاعات را به دست آورید.

قلعه چسکی اشترنبرک

 

قلعه Krivoklat

قلعه ای افسانه ای و بسیار جذاب که شما به محض ورود به این قلعه احساس خواهید کرد که به یک منطقه افسانه ای وارد شده اید. این قلعه برای ساخت فیلم های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است و این موضوع نشان دهنده جذابیت این قلعه می باشد. Krivoklat از مهم ترین قلعه های جمهوری چک به شمار می رود و توصیه می کنیم در تور جمهوری چک شرکت کنید و از این قلعه و تمامی مناطق گردشگری آن دیدن کنید. مجموعه نقاشی های بی نظیر و مجسمه های گوتیک فوق العاده این قلعه، در جهان بی نظیر می باشد.

  قلعه  Krivoklat

 

قلعه کارلشتین

کارلشتین قلعه ای فوق العاده جذاب و بی نظیر است که می توان در مورد این قلعه ادعا کرد که پر بازدید ترین قلعه در جمهوری چک به شمار می رود. هر ساله گردشگران زیادی به جمهوری چک و شهر پراگ سفر می کنند و این قلعه جزو پر بازدید ترین مکان هایی است که توسط گردشگران مورد توجه قرار می گیرد. تور ارزان قیمت برای سفر به جمهوری چک برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. تور پراگ نیز با بازدید از تمام مناطق گردشگری و قلعه های پراگ، می تواند سفر خاطره انگیزی را برای شما به یادگار بگذارد.

قلعه کارلشتین
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها