برترین رستوران های کوش آداسی


برترین رستوران های کوش آداسی  Top Kusadasi Restaurants

کوش آداسی یکی از شهرستان های گردشگری در ترکیه می باشد که بسیار پر طفدار و بر سر زبان ها است. گردشگران همان طور که دوست دارند اطلاعاتی درباره ی جاذبه های گردشگری کوش آداسی داشته باشند، علاقمندند تا بهترین رستوران های این منطقه را نیز بررسی کرده و بشناسند. اگر شما نیز قصد سفر به به این منطقه از ترکیه را دارید، با تورزپرس همراه باشید تا چند نمونه از رستوران های این شهرستان را برایتان معرفی کنیم.


رستوران اوستا کاظم 

رستوران اوستا کاظم 

رستوران اوستا کاظم که در حدود 60 سال پیش احداث گردیده، بهترین مکان برای خوردن انواع غذا های دریایی در شهر توریستی کوش آداسی می باشد. کیفیت غذا ها در این رستوران فوق العاده است و بوی خوبشان در فضای دلپذیر رستوران، شما را مدهوش خواهد کرد. نما و طراحی این رستوران نیز بسیار خیره کننده بوده و لذت خوردن غذا را دو چندان می کند.


رستوران هالیدی این (Holiday Inn)

رستوران هالیدی این

اگر به خوردن کباب علاقه دارید، در این رستوران می توانید انواع پیتزا و کباب خوشمزه ترکی را بیابید. از بهترین و معروف ترین کباب های رستوران هالیدی این، کباب والی می باشد. مواد این کباب شامل گوشت مرغ، بره و گوساله است و قیمت آن معادل 35 لیره است. یکی از قابلیت های جالب این مکان، خوردن غذا در فضای باز می باشد که گزینه قابل توجهی است.


کبابی حسن کولکوقلو (Hasan Kolcouglu)

کبابی حسن کولکوقلو

یکی از بهترین کبابی های این شهرستان، که در طبقه ی بالای یک هتل به نام افه بوتیک (Efe Boutique) قرار گرفته، رستوران حسن کولکوقلو می باشد که با غذاهای خوشمزه و عالیش، توانسته معروفیت بسیاری در بین گردشگران کسب کند. تراس موجود در این رستوران منظره ای دل انگیز دارد که صرف غذا در آن را نباید از دست بدهید. ساعت کار این رستوران از هشت صبح تا دوازده شب است.


رستوران بلک اند وایت (Black and white)

رستوران بلک اند وایت

یکی از بهترین گزینه های سفارش ماهی در کوش آداسی، انتخاب این رستوران است. کیفیت بالای غذاهای رستوران بلک اند وایت، در کنار قیمت مناسبشان و فضای صمیمی رستوران، خوردن غذا را برایتان دلپذیرتر می کند. لازم به ذکر است که علاوه بر ناهار، می توانید صبحانه تان را هم در اینجا میل کنید. 


رستوران قصر (saray)

رستوران قصر

شما در این رستوران می توانید انواع غذا های بین المللی هم چون اروپایی، مدیترانه ای، چینی، مکزیکی و ترکی را سفارش دهید. هم چنین برای گیاه خواران نیز غذا های مختص آن ها در منو موجود می باشد. دسترسی به اینترنت، نشستن در فضای آزاد و موسیقی زنده از امکانات این رستوران می باشد. شما با انتخاب یک تور خارجی به مقصد کوش آداسی، می توانید به این رستوران رفته و از غذاها و خدمات عالیش استفاده کنید.


رستوران آولو (Avlu)

رستوران آولو

یکی از رستوران هایی که غذا های اصیل و محلی ترکی در آن طبخ می شود، رستوران آولو می باشد. هم چنین در منوی رستوران می توانید غذا هایی به سبک مدیترانه ای یا خاورمیانه را سفارش دهید. اگر دوست داشته باشید می توانید غذایتان را بیرون ببرید و در سواحل کوش آداسی میل کنید. یا این که در فضای باز رستوران  بنشینید و از اینترنت رایگان بهره ببرید. 


رستوران‌های نزدیک بازار ماهی 

رستوران‌های نزدیک بازار ماهی

اگر می خواهید به این بازار بروید، می توانید انواع مختلفی از ماهی های تازه را خریداری کرده و برای وعده های غذاییتان استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که در اطراف این بازار نیز انواع رستوران ها وجود دارند که شما ماهی موردن نظرتان را می توانید از بازار تهیه کرده و سپس به یکی از این رستوران ها ببرید تا آن را برایتان طبخ کنند. حق سرویس را از قبل بپرسید ولی به طور معمول چیزی در حدود 10 لیره بابت هر کیلو می باشد. اگر این مقاله توانسته باشد نگاه شما را به غذاهای خوشمزه و رستوران های کوش آداسی جلب نماید، می توانید در سایت تورزپرس یکی از تورهای کوش آداسی، مانند تور 4 روزه کوش آداسی را ثبت کرده و سفر خود را آغاز نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهدی | شنبه 13 آبان 1396

    سلام، برای رزرو تور کوش آداسی کجا باید برم؟
  • منصور | شنبه 13 آبان 1396

    رستوران های دریایی کوش آداسی خیلی فوق العادس، تجربه شخصیم از سفرم هست
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها