برترین رستوران های پوکت


برترین رستوران های پوکت Best Phuket Restaurants

یکی از بهترین و زیبا ترین مکان های کشور تایلند که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، شهر پوکت است. ایرانیان معمولا علاقه ای به خوردن غذا های شرق آسیا ندارند، ولی تایلند نسبت به مناطق دیگر بهتر است. هم چنین پوکت نیز در طبخ غذا های دریایی بسیار شهره است. فلذا اگر تمایل برای دیدن جاذبه های گردشگری پوکت را دارید می توانید با دانستن بهترین رستوران های این شهر و خوردن غذاهای خوشمزه آن، سفر خود را بسیار لذت بخش تر کنید. هم اکنون به دلیل پیشرفت صنعت رستوران داری، در این شهر بیش از 2000 رستوران وجود دارد. پس قطعا انتخاب یک مکان مناسب برای خوردن غذا کاری دشوار است. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی چند نمونه از بهترین رستوان های پوکت بپردازیم. 


آشپز خانه ی مادر تری، کاتا نوا 

آشپز خانه ی مادر تری

اگر از جمله کسانی باشید که به دنبال یک رستوران مناسب برای صرف غذا با همسرتان باشید تا بتوانید لحظاتی عاشقانه را سپری کنید، این رستوران با محلی که در آن قرار گرفته، این ویژگی را دارد. چرا که مشرف به پرتگاه دریای آندامان می باشد. این منطقه قبل ها متعلق به خانوده ی سلطنتی این کشور بوده است. شاید بتوان گفت که رستوران مادر تری به دلیل داشتن سه گزینه ی : مکان رویایی، دکور زیبا و غذا هایی فوق العاده، توانسته در بین گردشگران و مسافران شهرت زیادی پیدا کند. در محوطه ی خارجی رستوران، وجود استخر های سنگی و باغ های جالب همراه با موسیقی در حال پخش، فضای این رستوران را بسیار جذاب کرده است. شما با انتخاب تور پوکت در این رستوران می توانید غذا های مدرن و سنتی را سفارش داده و نوش جان کنید.


رستوران آکوا 

رستوران آکوا

رستوران آکوا یکی از بهترین رستوران های ساحل کالیم به شمار می آید. چشم انداز زیبای این رستوران بر دریای آندامان، آن را از جمله زیباترین رستوران های پوکت تبدیل کرده است. فضای داخلی رستوران تم سیاه و سفید دارد. دکوراسیون داخلی رستوران بسیار زیباست. غذا های رستوران در کنار کیفیت خوبشان، قیمت گرانی نیز دارند. سبک غذا های این رستوران ایتالیایی می باشد و ساعت کار رستوران آکوا از چهار عصر تا یازده شب به روی گردشگران باز است. 


رستوران دودو

رستوران دودو

این رستوران در نزدیکی مجموعه ی لاگونا قرار گرفته است و یکی از بهترین رستوران هایی است که در پوکت می توان یافت. در منوی این رستوران می توانید لیستی از 43 غذا را بیابید که در چهار دسته طبقه بندی شده اند. این دسته ها عبارتند از: سالاد، پاستا، استاتر، غذای اصلی و دسر که هر کدام را بخواهید می توانید سفارش دهید. هم چنین اگر در رژیم هستید می توانید از انواع کیک های رستوران دودو نیز سفارش دهید. سبک غذا های این رستوران فرانسوی می باشد ولی می توانید غذا های سنتی را نیز در آن سفارش دهید. 


رستوران بوت هاوس 

رستوران بوت هاوس 

رستوران بوت هاوس در واقع یک هتل معروف در تایلند است با دارا بودن یک رستوران بسیار معروف در این شهر. این هتل رستوران در ساحل کاتا قرار گرفته است. این رستوران در گذشته بازسازی شده و شکل جدیدش به رنگ سفید خود نمایی می کند. در وسط این رستوران راه پله ای قرار گرفته که به تراس می رسد. خدمات این رستوران نسبت به باقی رستوران های پوکت بسیار عالی است. شما می توانید انواع غذا های آسیایی و فرانسوری را در این رستوران سفارش دهید. 


رستوران لاگائتالا 

رستوران لاگائتالا 

اگر به دنبال فضایی خانوادگی برای صرف غذا با خانواده تان باشید، ما این رستوران کوچک با غذا های ایتالیاییش را به شما پیشنهاد می کنیم. این رستوران در مرکز شهر پوکت قرار گرفته است و قدمت آن به 80 سال پیش باز می گردد. آشپزخانه باز است و شما می توانید در اطراف آن یکی از میز ها را برای صرف غذا انتخاب کنید. رستوران لاگائتالا مدرن نیست ولی فضای راحت و قدیمی آن توانسته تا گردشگران زیادی را به خود جذب کند. شما با رزرو آنلاین تور  به مقصد پوکت می توانید از این رستوران که حتما شما را به یاد کافه های قدیمی ایران می اندازد، لذت ببرید. 


رستوران لوورساچ 

رستوران لوورساچ 

این رستوران یکی از چند رستورانی است که روباز می باشد. رستوران لوورساچ در دامنه ی کوه فرل بارامه در ساحل پاتونگ واقع شده است. این رستوران دکور مدرنی دارد و غذا های آن با متریال مرغوب طبخ می شوند. این رستوران در سه طبقه ساخته شده و لوازم آن خاورمیانه ای می باشد. تیم مدیریت آن اعضای بین المللی Chaine des Rotisseurs هستند که شهرتی جهانی در امر آشپزی دارند. منوی رستوران لوورساچ شامل استاتر، غذای اصلی و دسر می شود که بسیار متنوع است. هم چنین فضای کوچک آن محیط رستوران را صمیمانه تر کرده است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • احمد زاده | چهارشنبه 10 آبان 1396

    سلام، تور 7 شب و 6 روز پوکت چقدره؟
  • آقای قاسمی | چهارشنبه 10 آبان 1396

    تور پوکت در فروردین ماه قیمتش چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها