بانکوک پایتخت کشور تایلند با جاذبه های بسیارش


بانکوک پایتخت کشور تایلند با جاذبه های بسیارش

بانکوک را چقدر می شناسید؟ بانکوک یا بانگکوک پایتخت کشور تایلند و بزرگترین شهر آن است. توریست های بسیاری که چیزی بیش از ۱۶ میلیون توریست باشد، هر سال از این شهر دیدن می کنند. بانکوک در مرکز تایلند واقع شده و مساحت آن در حدود 1500 کیلومتر مربع است. نام رسمی و محلی این شهر "کرونگتپ" ( Krungthep ) می باشد که به معنای شهر فرشته ها است. ولی جالب است که اکثر توریست ها و گردشگران از نام بانکگوک برای این شهر استفاده می کنند. در حالی که خود مردم بانکوک محلی با نام بانگکوک را تنها برای یکی از مناطق این شهر به کار می برند.
 

بانکوک شهری توریستی می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. معابد محبوب و زیبا، و مجموعه کاخ های پادشاهی، از جمله جاذبه های توریستی این شهر می باشد. البته از آنجا که بانکوک پایتخت کشور تایلند است و پرجمعیت‌ترین شهر تایلند می باشد، مراکز خرید بسیار بزرگ و رستوران های بزرگ و معروفی را دارا می باشد. که در تور بانکوک میتوانید از آن ها دیدن و استفاده کنید.
 

بانکوک محله های مختلف و بازارهای تماشایی بسیاری دارد . اگر قصد سفر به بانکوک را دارید، حتما به بازارها و محله های مختلف آن سر بزنید. کافه های بسیار و دکه های غذا فروشی در همه جای مرکز شهر بانکوک به چشم می خورد. در واقع در کشور تایلند و بخصوص در شهر بانکوک به هیچ عنوان گرسنه نمی مانید. چرا که مردم این کشور وعده غذایی مشخصی ندارند و همیشه غذا های تازه و سالم در غذاخوری ها و رستوران ها آماده سرو می باشد. هوای گرم بانکوک باعث فاسد شدن غذا ها می شود و به همین علت مردم این شهر مجبورند از مواد تازه برای غذا استفاده کنند. که این مورد خود یک مزیت به شمار می آید. غذاهای ارزان و خوشمزه غذا فروشی ها با منویی تصویری، بسیار مناسب و قابل قیول است و همچنین خوردن این غذاها بسیار لذت بخش می باشد. جالب  است بدانید یکی از تفریحات مردم تایلند غذا خوردن است. برای همین شاید به غذا اهمیت بسزایی می دهند.
 

ماساژ تایلندی هم در تمامی دنیا معروف و مطرح است. صدها سالن ماساژ در این شهر وجود دارد. البته اگر قصد اقامت در هتلی را دارید، خیال تان راحت که تمامی هتل ها، بخصوص هتل های چند ستاره، دارای ماساژور های مطرح و معروف هستند و می توانید در اتاق تان یا در اسپای هتل ماساژ تایلندی را تجربه کرده و از یک ماساژ عالی در تور تایلند لذت ببرید.

 

در زیر میتوانید جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و توریستی بانکوک را در قالب تصاویر مشاهده کنید

 

 مجموعه کاخ پادشاهی: معبد وات آرون

معبد وات آرون

 

گراند پالاس و وات پراکائو

 گراند پالاس و وات پراکائو

 

باغ وحش دوزیت

باغ وحش دوزیت

 

دنیای سافاری یا دنیای وحش

دنیای سافاری یا دنیای وحش

 

باغ رز

باغ رز

 

مزرعه تمساح ها

مزرعه تمساح ها

 

رودخانه چائوپرایا

رودخانه چائوپرایا

 

مرکز خرید mbk

مرکز خرید

 

شهر تاریخی آیوتایا

شهر تاریخی آیوتایا

 

همچنین وات فو یا معبد بودای خوابیده، بازار شناور روی آب و مجسمه بودای زمردین در معبد وات پراکائو، از جاذبه های دیگر آن هستند که میتوانید با انتخاب تور بانکوک، از این جاذبه های محبوب تایلندی، نهایت استفاده و لذت را ببرید. برای مشاهده قیمت تور تایلند به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها