باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا با باغ هایی متنوع و زیبا در تایلند


باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا با باغ هایی متنوع و زیبا در تایلند

درباره باغ گرمسیری نونگ نوچ (Nong Nooch Tropical Garden) چه می دانید؟ باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا، باغ بسیار زیبا و شگفت انگیزی است که در کشور تایلند در شهر توریستی پاتایا واقع شده است. باغ نونگ نوچ با مساحتی در حدود 2.4 کیلومتر مربع یکی از مکان های مشهور جهان با بازدید بالای گردشگران و توریست ها در طول سال از سراسر جهان می باشد. نمایش‌های فرهنگی، انواع رستوران ها و اقامتگاه هایی زیبا در باغ گرمسیری نونگ نوچ تنها برای رفاه بیشتر تعبیه شده اند. علاوه بر دیدن باغ های معروف به تفریحاتی همچون قایق‌سواری، فیل سواری و دوچرخه سواری نیز می توانید بپردازید و روزی خاطره انگیز را برای خود تداعی کنید. در واقع این باغ بی نظیر که از باغ های دیدنی و مشهور جهان محسوب می شود، خود از تعدادی باغ تشکیل شده است که یک مجموعه ای بی نظیر با نام باغ نونگ نوچ را پدید آورده است.

 باغ گرمسیری نونگ نوچ

 

باغی شگفت انگیز با آرامشی به یاد ماندنی که می تواند تصاویری بی نظیر از زیبایی های جهان را در کنار هم برای شما تداعی کند. سیکاس‌ها و معبدهایی بسیار زیبا که به سبک تایلندی طراحی شده اند، در مرکز این باغ چشم نوازی می کند. حتما به شما پیشنهاد می کنیم در تور تایلند ثبت نام کنید و از زیبایی هایی که یکی از آن ها باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا می باشد دیدن کنید. این باغ شامل باغ های کوچک زیادی می باشد که مجموعه ای از زیبایی ها را همراه با امکانات رفاهی برای بازدید کنندگان فراهم کرده است.

 

باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا و مجموعه باغ های متنوع آن

این باغ معروف و زیبا، شامل باغ هایی متنوع با پوشش‌های گیاهی مختلفی می باشد. از مجموعه باغ هایی که مجموعه ی عظیم نونگ نوچ را تشکیل می دهد، میتوانیم به باغ سانسوریا، باغ ماشین ها، باغ مجسمه های حیوانات، باغ رز وحشی، باغ ایتالیایی، باغ ماموت، دره سیکاس، باغ قلب، مسیر آسمان، باغ کنار رودخانه و باغ فرانسوی فوق العاده زیبا که جزء زیبایی های خاص نونگ نوچ می باشد را نام ببریم. این باغ که شامل طراحی های متقارن و گیاهان تزئینی بی نظیر و زیبا می باشد، واقعا دیدنی است. باغ اروپایی، تپه پروانه‌ ای، باغ بونسای، باغ درختان شکل سازی شده، دهکده شناور، باغ بروملیاد، باغ کاکتوس، مسیر کاراییب، باغ گلدان‌های سفالی، باغ ارکید، باغ چتری، باغ آبی رنگ، برج مورچه‌ای و نمایشگاه گل و باغ زیبا راهروی مسقفی، از جمله باغ های دیدنی دیگری است که میتوانید از جذابیت و زیبایی آن دیدن کرده و لذت ببرید. همچنین با عبور از این باغ به باغ درخت‌ آرایی، باغ اروپایی، باغ نخل گرمسیری، تپه پروانه‌ای و باغ استون هنج خواهید رسید که همگی از زیبایی فوق العاده ای برخوردار هستند.

 باغ گرمسیری نونگ نوچ

در تالار فرهنگی تایلندی، برنامه های بسیار شاد و خاصی به اجرا و نمایش گذاشته می شوند، که شامل آواز و حرکات زیبای رقص کلاسیک تایلندی و نمایش های باستانی می باشد و در نهایت برنامه ای که با اجرای فیل های باهوش همراه است و هر فردی را شگفت زده می کند. همه این موارد را با تور پاتایا و فقط با آمدن به این باغ زیبا میتوانید تجربه کرده و لذت ببرید.

همینطور برای اطلاع از قیمت تور تایلند، می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها