باغ وحش های بانکوک


باغ وحش های بانکوک

در پست های قبلی سایت تورزپرس، پارک های دیدنی و زیبای بانکوک را برایتان معرفی کردیم. با ما همراه باشید تا دو باغ وحش دیدنی در بانکوک را به شما معرفی کنیم تا در تور بانکوک حتما آنها را در لیست مکان هایی که می خواهید از آن دیدن نمایید، قرار دهید. مطمئنا بازدید از این باغ وحش ها برایتان بسیار دوست داشتنی و سرگرم کننده خواهد بود.

 

باغ وحش اوپن زو بانکوک

بزرگترین باغ وحش آزاد تایلند با مساحت دو هزار کیلومتر مربع، در خارج از شهر بانکوک است. این باغ وحش، محل نگهداری حیوانات وحشی و گونه های متعددی از حیوانات دریایی است. اصلی ترین جاذبه این باغ وحش، محوطه ای است که می توان حیوانات وحشی را در زیستگاه طبیعی شان دید. در این باغ وحش، نمایش بوکس میمون ها با الهام از بوکس تایلندی اجرا می شود. مرکز پرورش و نگهداری کروکودیل ها که بزرگترین پارک کروکودیل دنیا بوده و در بانکوک واقع است نیز در این باغ وحش، جذابیت زیادی دارد. در این مرکز، گونه های مختلف تمساح آب های شور، تمساح آمریکای جنوبی و تمساح رود نیل زندگی می کنند. تمساح های این مرکز، بیش از سی سال است که در محوطه ی وسیع و کاملا امن نگهداری می شوند و در اندازه های مختلف، از چند سانتی متر تا شش متر طول دارند. از محبوب ترین برنامه های باغ وحش، فیل سواری است. در این پارک وحش آزاد، گردشگران به دنیای حیوانات کمیاب نزدیک می شوند و غذا خوردن شیر و ببر را از نزدیک می بینند. ببرهای بنگال که در این مکان نگهداری می شوند، بزرگترین گونه ببر در جهان هستند و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است.

 

باغ وحش دوزیت بانکوک

این باغ وحش در نزدیکی بانکوک است و یکی از باغ وحش های قدیمی که در آن تقریبا حیوانات تمام مناطق جهان، نظیر زرافه، کانگورو، فیل، خرس پاندا، شیر و پلنگ، انواع مارها، خوک، کروکودیل و میمون نگهداری می شود. هر ساله دو میلیون گردشگر از این محل دیدن می نمایند. شما نیز می توانید با خرید تور به شهر زیبای بانکوک که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد، سفر کنید و از این جاذبه های دیدنی لذت ببرید. حال به نظر شما کدام یک از این دو جاذبه گردشگری بانکوک جذاب تر است؟
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • احمد | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  با تور تایلند میتونیم از بانکوک و پاتایا با هم استفاده کنیم؟
  ابولفضل کناری | 2017-09-07 14:53:02

  بله میتونید با ثبت تور ترکیبی بانکوک+پاتایا از جاذبه های هر دو استفاده کنید
 • مرتضی | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  جاذبه های گردشگری بانکوک کجاست؟؟
 • ندا | دوشنبه 20 شهریور 1396

  خرید آنلاین تور بانکوک به چه صورت است؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها