باغ وحش ببرها در شهر توریستی پاتایا - تور تایلند


باغ وحش ببرها در شهر توریستی پاتایا - تور تایلند

درباره پاتایا و باغ وحش ببرهای پاتایا چه می دانید؟ باغ وحش ببرهای پاتایا با داشتن بیش از دویست ببر بنگال و تمساح های بسیار، مکانی مهیج و پرطرفدار در شهر پاتایا می باشد. گونه های مختلف حیوانات به همراه صد هزار کروکودیل موجود در این باغ وحش، این باغ وحش را بسیار دیدنی و پرهیجان تر کرده است. در شمال شهر پاتایا باغ وحش بسیار معروفی به نام باغ وحش ببرها وجود دارد که از جمله مناطقی می باشد که می توان ادعا کرد که تقریبا تمامی توریست ها و گردشگرانريال صد در صد در برنامه خود جایی برای بازدید از این باغ وحش اختصاص خواهند داد. در باغ وحش ببرها می توانید علاوه بر هیجان، برنامه های سرگرم کننده و مهیجی را نیز شاهد باشید و لحظات خاطره انگیز و بی تکراری را برای خود رقم بزنید. در ادامه با ما همراه باشید.

باغ وحش ببرها

 

نمایش های فوق العاده زیبایی در سیرک، از حیوانات، برای بازدیدکنندگان و گردشگران فراهم شده است که جذابیت این باغ وحش را چندین برابر می کند. از جمله این نمایش ها می توان به نمایش های بی نظیری از ببر های بنگال و نمایش فیل ها و همچنین نمایش خوک ها و نمایش کروکودیل ها اشاره داشت. اگر شما نیز علاوه بر دیدن این حیوانات به سیرک و نمایش های بی نظیر حیوانات علاقمند هستید، توصیه می کنیم حتما از این سیرک بازدید داشته باشید. البته اگر در تور تایلند ثبت نام کرده اید حتما بازدید از این باغ وحش را نیز خواهید داشت. در سیرک نمایش های فوق العاده جذاب و سرگرم کننده ای از پرش ببر‌ها از حلقه های  آتش و همچنین برنامه های مختلف دیگر مانند راه رفتن روی بند را شاهد خواهید بود. برنامه هیجان انگیز کشتی کروکودیل‌ها و رقص حیوانات و بازی بسکتبال نیز فوق العاده تماشایی می باشد. و برنامه دیگری که طرفدار زیادی دارد، ماساژ فیل‌ها می باشد که تماشایی و سرگرم کننده است.

 

ببر های بنگال در باغ وحش ببرها

بزرگ ترین گونه های ببر در جهان ببرهای بنگال می باشند . رنگ این ببر ها به طور معمول زرد مایل به قهوه ای می باشد. البته تعداد زیادی از این ببرها نیز به رنگ خاکستری هستند. در این باغ وحش یکسری از ببرها تنها و یکسری با هم زندگی می کنند. در این مورد باید بدانید که ببرهای ماده همراه با بچه های خود زندگی می کنند و ببرهای نر زندگی تنها را ترجیح می دهند. در تور پاتایا بازدید از این گونه جانوری را از دست ندهید.

 

رستوران ها و غذاهای باغ وحش ببرها

در باغ وحش ببرها، برای گردشگران و توریست ها چندین رستوران بزرگ وجود دارد. این رستوران ها با داشتن معروف ترین غذاهای تایلندی، پذیرای توریست ها هستند. از جمله این غذاها می توان به تام یام گونگ (Tom Yam Goong) و پد تایلندی (Pad Thai)، سوپ رشته و ... اشاره کرد. پس نگران صرف وعده های غذایی خود نباشید و با خیال راحت به گشت و گذار در این باغ وحش بپردازید و هر وقت نیاز به خوردن غذا پیدا کردید، میتوانید بهترین غذاهای تایلند را در این مکان صرف کنید.

 

آیا این جاذبه در تایلند توانسته نگاه شما را به این کشور توریستی و پر از جاذبه جلب نماید؟ برای رزرو تور و همینطور مشاهده قیمت تور تایلند، به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها