باغ معجزه دبی


باغ معجزه دبی  Miracle Garden of Dubai

همانطور که قبلا گفتیم و شما هم می دانید، دبی دارای جاذبه های فراوانی است که همه ساله گردشگران زیادی برای استفاده و لذت بردن از این جاذبه ها، با تور دبی، راهی این شهر توریستی و پر جاذبه می شوند. یکی از جاذبه های شگفت انگیز دبی که گردشگران را به تعجب وا می دارد، باغ معجزه دبی است که با فضایی سرسبز و زیبا، طرفداران بسیاری را برای خود جذب کرده است. این باغ بیشتر به این خاطر تعجب بر انگیز است که در شهر بیابانی ای همچون دبی، وجود این همه سرسبزی و رنگ های زیبا در یک مکان، بیشتر به رویا شبیه است تا واقعیت! اما دبی با توجه ویژه ای که به صنعت توریسم دارد، بسیاری از ناممکن ها را ممکن نموده و خود را از نظر گردشگری و صنعت توریست به اوج رسانده و در بین مردم جهان معروف و محبوب شده است.

باغ معجزه دبی

جالب است بدانید که این باغ زیبا، در روز خاصی رونمایی شده است که روزی بسیار مناسب برای رونمایی از آن بوده است. باغ معجزه در روز ولنتاین سال 2013 افتتاح شد و در این شهر بیابانی و هوای داغش، طبیعتی زیبا و رمانتیک را به میهمانان خود در این روز هدیه داد. فضا سازی بسیار زیبای این مکان به همراه عطر گل های رنگارنگ آن، جاذبه ای را پدید آورده که کمتر کسی است که به دبی برود، از این باغ زیبا خبر داشته باشد، ولی آن را در لیست اولویت های خود قرار ندهد. تنوع بسیار زیاد گل های رنگارنگ و طراحی خیره کننده آن ها، دلیلی است که هنرمندان را انگشت به دهان می گذارد. اگر می خواهید طولانی ترین دیوار گل در دنیا را تماشا کنید، باید به باغ معجزه دبی بروید، چرا که این باغ از این نظر در رتبه اول قرار دارد. همچنین گفتنی است که بیش از 45 میلیون گل در این باغ وجود دارد که بسیار قابل توجه و ستودنی و در واقع رکورد دار گینس نیز می باشد. امکانات دیگری که این باغ دارد، وجود هرم هایی از گل است که ارتفاع آن به 10 متر نیز می رسد، و همینطور وجود نمازخانه، وضوخانه و استخر، به کامل شدن آن  افزوده است.

دبی به عنوان یک مقصد گردشگری گران قیمت شناخته می شود و این هم به دلیل لوکس بودن دبی و جاذبه ها و سایر مراکز آن است. اما به این معنی نیست که نمیتوان تور ارزان دبی را برای یک سفر ارزان به ثبت رسانید. شما با توجه به این که از سفرتان چه انتظاراتی دارید، قیمت تور دبی را برای خود مشخص خواهید کرد. اگر سفر لوکس و اقامت در هتل های 5 ستاره دبی را خواهان باشید، مطمئنا هزینه بالایی را باید متحمل شوید. اما اگر بخواهید از اقامتگاه های ارزان و همچنین از بازار ها، رستوران ها و کافه های ارزانی استفاده کنید و در صورت انتخاب تعداد روزهای کم اقامت در پکیج مورد نظرتان، می توانید تا حد زیادی تور دبی را برای خود ارزان کنید. همچنین برای خرید تور می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها