اطلاعات گردشگری دبی (بخش دوم)


اطلاعات گردشگری دبی (بخش دوم)  Dubai Tourism Information 

دبی را چقدر می شناسید؟ دبی از امیرنشین‌ های هفت گانه امارات متحده عربی است و از پر توریست ترین و محبوب ترین شهرهای امارات و از مهم ترین تورهای گردشگری جهان است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت شیخ نشین دارد. اين شهر بندری و توریستی با جاذبه‌های مدرن، جاذبه‌ های تاریخی و جاذبه های طبیعی خود توانسته نقش موثری در جذب توریست داشته باشد. به طوری که می توان بیان کرد که شهر دبی مهم‌ترین شهر امارات است. اگر در تور دبی که مهمترین تور امارات است شرکت کرده اید، بهتر است آن را بیشتر بشناسید و از جاذبه های آن مطلع باشید.

 

تور کویر و صحرای دبی

کویر و صحرا نیز زیبایی های مربوط به خودش را دارد که طرفداران خاص خود و تفریحات مخصوص به خودش را نیز دارد. یکی از جاذبه های گردشگری دبی که طرفداران زیادی دارد، تور کویر و صحرا می باشد که بسیار هیجان انگیز است. این تورها با توجه به درخواست مراجعه کنندگان، ساعت های مشخصی دارد که تایم آن از چند ساعت شروع شده و در بعضی تور ها، تایم یک روزه دارد.

تور کویر و صحرا

گردشگران و شرکت کنندگان این تور می توانند از رانندگی در کویر زیبای دبی با شن های نرم و خوشرنگش لذت ببرند و بعد از آن به یکی از کمپ های سنتی کویر رفته تا در آن جا به استراحت و خوردن غذا بپردازند. شرکت کنندگان تور صحرایی دبی، با شام های لذیذ، نوشیدنی های غیر الکلی رایگان، شتر سواری و چای و قلیان عربی، می توانند روز خوبی را برای خود رقم بزنند.

تور کویر و صحرا


پارک آبی وادی دبی

پارک آبی وادی دبی واقعا بی نظیر و زیباست و در واقع پیشرفته ترین پارک آبی دنیا به شمار می رود که نامش شهره خاص و عام است و محبوبیت بسیار زیادی دارد. پارک آبی وادی بین هتل برج العرب و هتل ساحلی جمیرا واقع شده است و مساحتی در حدود 5 هکتار دارد. پارک وادی جایزه بهترین طراحی و بازی های پارک های آبی را از طرف انجمن نوآوری در ساخت پارک های آبی، به خود اختصاص داده است. پس حتما به این پارک بروید و هیجان به معنای واقعی را تجربه کنید، چرا که در این پارک می توانید یک ماجراجویی فراموش نشدنی با پیشرفته ترین  و امن ترین وسایل دنیا را تجربه کنید.

پارک آبی وادی

طراحی عجیب و شگفت انگیز این پارک به صورتی است که وقتی وارد آن شده و مشغول بازی ها و تفریحات موجود در آن هستید، متوجه گذر زمان نمی شوید. وسایل تفریحی با نهایت هیجان که به صورت مرتبط با هم طراحی شده اند، بسیار لذتبخش و جالب توجه هستند. هشت سرسره آبی انفجاری، بخش موج سواری، تجربه بی وزنی در سرسره های سرعت با سرعت 80 کیلومتر در ساعت، بلند ترین و پر سرعت ترین سرسره ها و سقوط هیجان انگیز و نفس گیر، تنها بخشی از سرگرمی ها و بازی های این پارک است. تنوع بازی های آبی این پارک باعث شده هر رده سنی را مجذوب هیجانات خود کند.

پارک ابی وادی

تجربه برترین تور های خارجی را می توانید با مناسب ترین قیمت ها در تورزپرس دنبال کنید. برای اطلاع از قیمت ها و امکانات تورهای متنوع به مقاصد گردشگری مختلف، می توانید به صفحه تورهای سایت تورزپرس مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها