اشتباهات رایج گردشگران در سفر به دبی


اشتباهات رایج گردشگران در سفر به دبی  Common mistakes of tourists traveling to Dubai

اگر می خواهید به شهر پر جاذبه دبی سفر کنید، باید درباره دبی کمی اطلاعات داشته باشید. مطمئنا در هر سفری اشتباهاتی رخ می دهد که یا ناخواسته و یا به خاطر عدم آگاهی است و گاهی این اشتباهات باعث می شود که این سفر، از یک سفر شیرین به سفری تلخ و خسته کننده تبدیل شود و خاطره ی بدی از سفر برایتان به یادگار بماند. اما اگر قبل از سفرتان همه جوانب را در نظر بگیرید و اطلاعات کافی از مقصد مورد نظرتان به دست بیاورید، مطمئنا سفری دلچسب و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد که طعم شیرینی آن سال ها زیر زبانتان مزه می کند. بیشتر گردشگرانی که تور دبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، گردشگران خبره ای نیستند و ممکن است حتی اولین بارشان باشد که به دبی سفر می کنند. اگر شما هم اولین بار است که می خواهید به دبی بروید، بهتر است از تجربیاتی که در اختیارتان قرار می دهیم، بهره کافی را ببرید. با ما همراه باشید.

اولین اشتباهی که شاید 90% شما آن را انجام می دهید، حمل چمدان های بسیار بزرگ و پر از وسایل غیر ضروری است! به یاد داشته باشید که شما برای سفر و اقامتی چند روزه به دبی می روید، نه برای اقامت دائمی! اشتباه دومی که اکثر گردشگران مرتکب می شوند، خرید هایی در همان لحظه اول است. البته تا حدودی حق دارند! چرا که بازار های پر رنگ و لعاب دبی هر کسی را وسوسه می کند. اما بهتر است که کامل به گشت و گذار بپردازید و روز های آخر را با یک اطلاعات کافی از بازار ها، اجناس و قیمتشان برای خرید در نظر بگیرید.

اشتباهات رایج گردشگران در سفر به دبی

مورد بعدی که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب هتلی است که در مرحله اول، باید بودجه خود را در نظر بگیرید و در مرحله دوم انتخاب هتلی است که نزدیک به جاذبه های گردشگری دبی باشد تا از هزینه حمل و نقلتان کاسته شود. نکته دیگری که لازم است متذکر شویم، این است که سعی کنید چانه زدن در بازار های دبی را برای خرید محصولات از فکرتان بیرون کنید، چون به نظر ما ارزشش را ندارد که برای کمی تخفیف، وجهه خود را مخدوش کنید. نکته مهم دیگری که لازم می دانیم به شما بگوییم، این است که پولتان را فقط در فرودگاه چنج نمایید، تا کمیسیون کمتری به گردنتان بیفتد.

نکته آخر انتخاب روشی برای خرید تور دبی است. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید بلیط سفر خود را اینترنتی تهیه نمایید، در مرحله اول از سایتی که می خواهید خرید کنید، اطمینان حاصل نمایید. بعد از آن می توانید برای این که سفر مقرون به صرفه تری را تجربه کنید، به دنبال تور آفردار دبی باشید، چرا که با ثبت این تورها، می توانید تخفیف بسیار خوبی گرفته و سفر ارزان تری را داشته باشید. سایت تورزپرس با فروش تور و قیمت تور دبی به مقاصد مختلف گردشگری، بستر مناسبی را فراهم نموده تا بتواند پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشد و در این مسیر خدمت رسانی به مشتریانش، تمامی تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند تورهایی با امکانات بالا و در عین حال با قیمتی بسیار مناسب را در اختیار شما قرار دهد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها