ارزان ترین تور سن پترزبورگ


ارزان ترین تور سن پترزبورگ The cheapest St. Petersburg tour 

سن پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه و پرجمعیت ترین شهر اروپا بعد از لندن، پاریس و مسکو شناخته شده است. این شهر توریستی و محبوب در شمال غرب روسیه قرار گرفته است. این شهر به سال 1703 به دستور پتر بزرگ ساخته شد و تا 225 سال پس از آن پایتخت روسیه بود. سن پترزبورگ بین سال های 1914 تا 1924 با نام پتروگراد شناخته می شد و با فروپاشی تزار ها بین سال های 1924 تا 1991 به لنینگراد تغییر نام داد. این شهر نماد مقاومت بین مردم روسیه می باشد. درباره سن پترزبورگ در ادامه بیشتر خواهیم گفت. با تورزپرس همراه باشید. 


بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ  The best time to travel to St. Petersburg

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ

آب و هوای سن پترزبورگ بر خلاف عرض جغرافیایی خود بسیار معتدل است. هم چنین تابستان های این شهر به دلیل بالا رفتن درجه حرارت هوا به طور آزار دهنده ای احساس می شود. بهترین زمان مسافرت به این شهر، ماه مه تا سپتامبر می باشد. هم چنین می توانید در سال جاری برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 با خرید تور در صورت یافتن بلیط به این شهر سفر کنید. اگر به آب و هوای سرد علاقه داشته باشید، روز های منتهی به سال نو و کریسمس نیز یکی از بهترین زمان ها برای مسافرت است. 


ارزان ترین تور سن پترزبوگ کدام است؟ 

 تور های آفردار معمولا از لحاظ هزینه و مدت اقامت بسیار مناسب اند. هم چنین در مواقعی از سال که از تعداد گردشگران کاسته می شود نیز، تور روسیه امکان تخفیفاتی در قیمت دارد. شما برای دیدن قیمت تور روسیه و شهر های مختلف آن، می توانید به بخش تور ها در صفحه ی اصلی سایت بروید. هم چنین می توانید ارزان ترین تور سن پترزبورگ را بیابید. سن پترزبورگ به دلیل اینکه یکی از شهر های مهم روسیه است، معمولا تقاضا برای بازدید و سفر به آن زیاد است. اما می توانید در زمان مناسب تر و نه در زمان تعطیلی به آن جا بروید تا در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید. 


جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ  St. Petersburg Tourist Attractions

یکی از جاذبه های دیدنی این شهر که با مترو از مرکز شهر تنها 20 دقیقه فاصله دارد، جزیره ی یلاگین (Yelagin Island) می باشد. این جزیره در دوران شوروی یک پارک تفریحی بود. جزیره یلاگین هم چنین قبل ها اقامتگاهی سلطنتی نیز بود. امروزه یک کاخ به جا مانده که درون آن موزه ای از آثار هنری و صنایع دستی مربوط به قرون 18 تا 20 قرار دارد. در رفتن به سن پترزبورگ حتما برای دیدن این جزیره ی زیبا بروید. یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر، خیابان نوفسکی پروسپکت (Nevsky Prospekt street) می باشد. این خیابان اصلی ترین خیابان سن پترزبورگ و از شناخته شده ترین خیابان های روسیه است. این خیابان با یک پیچ خوردگی به صومعه ی الکساندر نوفسکی می رسد که خود یکی دیگر از جاذبه های این شهر است. 

جزیره ی یلاگین

خیابان نوفسکی پروسپکت
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها