آکواریوم KLCC کوالالامپور مشهور ترین آکواریوم جهان در مالزی


آکواریوم KLCC کوالالامپور، مشهور ترین آکواریوم جهان در مالزی

آکواریوم KLCC در شهر کوالالامپور را چقدر می شناسید؟ آکواریوم KLCC کوالالامپور یکی از مشهور ترین و دیدنی ترین آکواریوم های جهان به شمار می رود. آکواریوم KLCC کوالالامپور با مساحتی حدود 60 هزار متر مربع، مکان زندگی بیش از ۵ هزار گونه مختلف ماهی و آبزی می باشد که تنها در قعر اقیانوس ها یافت می شوند. اگر قصد مسافرت به مالزی با تور مالزی را دارید، با ما همراه باشید تا یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور، به نام آکواریوم KLCC را برایتان معرفی کنیم.

 آکواریوم KLCC کوالالامپور

 

با بازدید از آکواریوم KLCC کوالالامپور، شما می توانید بدون این که غواص باشید، ببینید که در زیر آب چه می گذرد. آن هم از فاصله ای بسیار نزدیک با نور کافی، که برای هر گردشگری هیجان انگیز است. در آکواریوم KLCC کوالالامپور، ماهی هایی زندگی می کنند که تنها در عمق دریا می توان آن ها را یافت. مانیتور ها و تجهیزات پیشرفته ای در این آکواریوم قرار دارد و اطلاعات کاملی در مورد موجودات زیر آب و نوع زندگی و تغذیه آنان در اختیار گردشگران قرار می دهد. اگر ساعت یازده صبح و یا ساعت 2.5 و یا 4.5 بعد از ظهر از این مکان دیدن کنید، می توانید صحنه زیبای غذا دادن به ماهی ها را نیز ببینید. بازدید کنندگان با پرداخت مبلغی اضافه تر، می توانند تجربه بی نظیر و کمتر تکرار شدنی شنا در کنار کوسه ها را داشته باشند. البته این کار تحت نظارت کامل انجام می گیرد. فقط لازم است که مدرک غواصی خود را همراه داشته باشید.

 آکواریوم KLCC کوالالامپور

 

درباره آکواریوم KLCC کوالالامپور

اولین سالن بعد از ورود به آکواریوم، دارای چند آکواریوم کوچکتر با موجوداتی زیبا و نادر و رنگارنگ می باشد. به عنوان مثال می توانیم به خزندگانی مانند قورباغه درختی کمیاب، قورباغه سمی، گربه ماهی بسیار بزرگ، کوسه ماهی شنی، ماهی های پهن و مار ماهی ها اشاره کنیم. قسمت بعدی تونل زیر آب و بخش هیجان انگیز آکواریوم است. راه های تونل مانندی در این آکواریوم وجود دارد که صحنه ای زنده از یک مستند زیر دریا را برایتان تداعی می کند و شما گویی در زیر آب هستید و به آسانی بدون اینکه شنا کنید، در کنار دوستان و خانواده راه می روید و از تماشای هیجان انگیز و مفرح این آبزیان لذت میبرید. تونل زیر آب این آکواریوم با دیواره های شیشه ای و یک گذرگاه متحرک، با انواع گوناگونی از ماهی ها و موجودات دریایی بسیار دیدنی می باشد. اگر بخواهیم تعدادی از این آبزیان را نام ببریم، میتوانیم به گونه هایی همچون ببر کوسه، مارماهی و ماهی های عظیم الجثه اشاره کنیم. تیم تورزپرس به شما توصیه می کند در تور کوالالامپور شرکت کنید و از تمامی جاذبه های گردشگری آن نهایت لذت را ببرید.برای مشاهده قیمت تور مالزی میتوانید بر روی قسمت آبی رنگ کلیک کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها