آب و هوای کشور مالدیو


آب و هوای کشور مالدیو

آب و هوای کشور مالدیو:: کشور مالدیو از نظر جغرافیایی بر روی فلات زیرآبی چاگوس-لاکادیو قرار گرفته است. ماله که پایتخت کشور مالدیو است سالانه گردشگران بسیاری را در خود میبیند , این گردشگران از نقاط مختلف جهان به این کشور وارد شده و از مناطق زیبای آن دیدن میکنند .

این گردشگران علاقه و سلیقه ی مختلفی دارند ,کشور مالدیو به خصوص پایتخت آن یعنی ماله در فصل زمستان از بهترین آب و هوا برخوردار است گردشگران میتوانند در این فصل از جاذبه های گردشگری مالدیو دیدن کنند و بهترین استفاده را از جزایر زیبا و منحصر داشته باشندو همچنین به غواصی که یکی از پرطرفدار ترین این جاذبه ها محسوب میشود انجام دهند.و با بهترین خاطره وروحیه ای بی نظیر به کشور خود بازگردند.

آب و هوای کشور مالدیو

این کشور در سایر فصل های سال گرم وخشک است و یا گرم و مرطوب که در ان زمان بیشترین استفاده از افتاب را میتوان برد.درکنار ساحل این کشور هوا دلنشین و نسیم بسیار خنک به همراه انواع ماهی ها و دلفین ها زیابایی را دوچندان میکند.درجه هوا در این کشور حدود 30 درجه سانتی گراد است.اما لازم به ذکر است که در بعضی ماه های سال در کشور مالدیو بارنگی زیادی رخ میدهد که باعث زیبا تر نشان دادن این کشور کوچک و رویایی میشود .در آذر ماه تا فروردین ماه بهترین زمان سفر به این کشور کوچک و زیبا است .جزایر کشور مالدیو یکی از رویایی ترین جزایر کشور است که آب و هوای مطلوب و زیبایی بسیاری را دارا میباشد .

سایت تورپرس امکان  اطلاعات دقیق تور مالدیو و قیمت بلیط و رزرو هتل ها را برای شما گردشگران محترم فراهم میسازد.در سایت تورزپرس میتوانید اطلاعات دقیق آب و هوایی کشور مالدیو و پایتخت آن که ماله نام دارد را جویا باشید و سفرخوشی را با برنامه ریزیی  دقیق داشته باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها